Jimmy Tan je hlavným konzultantom spoločnosti Adageo Learning Corporation, ktorá poskytuje komplexné riešenia v oblasti manažérskeho vzdelávania, so zameraním na inovatívne programy. Má viac ako 25-ročné skúsenosti v oblasti biznisu. Zastával seniorské pozície na oddeleniach pre rozvoj podnikania, ľudských zdrojov, výroby či logistiky v najvýznamnejších amerických a európskych multinárodných korporáciách, pričom zodpovedal za celosvetové aj regionálne programy. Po tom, ako prijal Ježiša Krista za svojho Pána a Spasiteľa pred 40 rokmi slúžil ako vedúci organizácie Mládež pre Krista na svojej univerzite a odvtedy slúži vo svojom zbore vo viacerých oblastiach. V dnešných dňoch svoju profesiu manažérskeho školiteľa a motivačného spíkra spája so službou v oblasti kresťanského vyučovania a vzdelávania.

Pred založením spoločnosti Adageo Learning Corporation pracoval ako riaditeľ odboru pre rozvoj podnikateľských príležitostí v spoločnosti THOMSON, ktorá je svetovým hráčom na trhu videotechnológií a pôsobí vo viac ako 30 krajinách. Počas pôsobenia vo svojej funkcii stál na čele mnohých globálnych iniciatív pre rozvoj podnikateľských príležitostí a inovácie. Vo funkcii regionálneho manažéra pre ľudské zdroje a vzdelávanie v Ázii riadil 15 000 pracovníkov v danom regióne.

Jimmy Tan je jediným certifikovaným školiteľom (Master Trainer) mimoriadne úspešného programu FISH! v Ázii. Okrem toho má certifikát v oblasti manažmentu zmien a je licencovaným facilitátorom progresívneho programu vzdelávania pre senior manažment “Shackleton’s Way: Leading in Challenging Times”, ako aj certifikovaným facilitátorom vzdelávacej stratégie Tony Buzan’s Mind Mapping® & Advanced Learning. Jimmy viedol semináre v USA, v Európe a v tichomorskej časti Ázie a bol rečníkom na viacerých medzinárodných konferenciách. Jeho obdarovaním je jeho univerzálny pohľad a schopnosť osloviť vďaka svojim pracovným skúsenostiach a kresťanským základom všetkých svojich poslucháčov. Viedol školenia v oblasti vodcovstva, zmeny a motivácie pre pastorov a zbory v Singapure, Malajzii a v Austrálii.

Medzi najvýznamejšie spoločnosti, ktorým Jimmy Tan poskytoval školenie pre exekutívny manažment, patria Microsoft, Citibank, Nestle, BP, Sun Microsystems, Johnson & Johnson, American Express, McDonald’s, Kentucky Fried Chicken, PricewaterhouseCoopers, Merck Sharp & Dohme, Wyeth, Kimberly-Clark, Hyatt Hotels, Hilton Hotels, Epson, Deutsche Bank, tesa tapes, Tellabs, Verint, Emerson, TNT Express, Bax Global, Trimble Navigation Europe, Avebe, a National University of Singapore.

Jimmy je spoluautorom knihy 'CATS: The Nine Lives of Innovation', ktorú v septembri vydáva Austrálsky inštitút manažmentu. Objavil sa aj v televíznych dokumentoch Money Mind a The Assignment, ktoré pripravil kanál NewsAsia a bol aj hosťom relácie “Positive Business Minutes” v singapurskom rádiu NewsRadio 93.8, v ktorých hovoril o svojich skúsenostiach a poznaní v oblasti zmeny, vodcovstva a inovácie.

organizujú: Koncerty modlitieb a chvál a platforma Kresťania v meste v spolupráci s miestnymi zbormi